Cemiyetin ünlü isimlerinden bayram ve Babalar Günü kutlamaları

Cemiyetin ünlü isimlerinden bayram ve Babalar Günü kutlamaları

Cemiyetin ünlü simaları bayramı ve babalar gününü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla kutladı. Burak ve Melis Hatipoğlu çifti, çocuklarıyla birlikte Bodrum’da hem tatilin, hem de babalar gününün keyfini çıkardı. Aslı Gümüşel de eski eşi Metin Şen ve çocuklarıyla birlikte dostlarını da yanına alarak bayramı kutladı.

Cemiyetin ünlü isimlerinden bayram ve Babalar Günü kutlamaları
16px
24px
19.06.2024 08:58Güncelleme: 19.06.2024 09:10
ABONE OLgoogle

İş insanı Cem Hakko, çocukları Pia Hakko Yeşil ve Can Hakko ve torunlarıyla birlikte Bolu’daki çiftliğinde huzurlu bir Babalar Günü geçirdi.

Cemiyetin ünlü ismi Serra Tokar ise oğlu Ali Merzeci’yi vatani görevini yapmak üzere askere uğurlarken duygusal anlar yaşadı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, oğlu Ali Yiğit’le birlikte Çeşme’de tatil yaparken yorucu geçen sezonun yorgunluğunu attı.

Ünlü ressam Ahmet Güneştekin de bayram ve Babalar Günü’nü çocuklarıyla birlikte kutlayarak sanattan uzaklaşmadan özel anlar yaşadı.

Mehmet Ali Hatemi ve eşi Zeynep Hatemi de bayram tatilini Bodrum’da geçiren isimler arasındaydı.

Işıl Reçber, ailesiyle birlikte Bodrum’daki yazlığında keyifli anlar yaşarken, Gül Gölge ise bayram tatilini Paris’te geçirdi.

Şehnaz Tuna, sevimli köpeğiyle bayram gezmesine çıkarak bayramı neşeli bir şekilde kutladı.

Her biri farklı yerlerde ve farklı şekillerde bayramın tadını çıkaran ünlü isimler, bu özel günlerde sevdikleriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Aslı Gümüşel, eski eşi Metin Şen ile Ercan Saatçi, Selim-Eda Kosif’in de aralarında olduğu dostlarıyla bayramı kutladı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde