Çelik'ten Özel'in sözleri için 'saygısız bir siyasi saldırganlık' tepkisi

Çelik'ten Özel'in sözleri için 'saygısız bir siyasi saldırganlık' tepkisi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'CHP Genel Başkanı Sn Özgür Özel’in Cumhur İttifakı’nın birliğinde ve bütünlüğünde bir sorun olduğunu düşünmesi beyhude bir yaklaşımdır. Sn. Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine “suç ortağı” demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır.' dedi.

Çelik'ten Özel'in sözleri için 'saygısız bir siyasi saldırganlık' tepkisi
16px
24px
13.06.2024 16:04Güncelleme: 13.06.2024 16:08
ABONE OLgoogle

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medyasından yaptığı açıklamayla CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki gösterdi.

Çelik yaptığı açıklamada şunları söyledi;  

"CHP Genel Başkanı Sn Özgür Özel’in Cumhur İttifakı’nın birliğinde ve bütünlüğünde bir sorun olduğunu düşünmesi beyhude bir yaklaşımdır. Sn Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine “suç ortağı” demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır.

Cumhur İttifakı'nın güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir ve her türlü saldırganlığa siyaset ve hukuk zemininde cevap verecek güçtedir. Sn Özel’in Cumhurbaşkanımızın iade-i ziyareti sonrasında bu şekilde yakışıksız bir açıklama yapmasını, yürüttüğü siyasete dönük olarak CHP içinde meydana gelen rahatsızlıkları giderme çabası olarak görüyoruz."

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde