Can Kıraç'tan, Vehbi Koç'un liderlik sırları

Can Kıraç'tan, Vehbi Koç'un liderlik sırları

Koç Holding Kurucusu Vehbi Koç’la 40 yıl iş hayatında birlikte olan Can Kıraç, Vehbi Koç'tan öğrendiği liderlik sırlarını ve iş hayatında başarıya gitmenin yollarını anlatıyor.

Can Kıraç'tan, Vehbi Koç'un liderlik sırları
16px
24px
08.05.2006 15:39
ABONE OLgoogle

Eduplus Eğitim&Danışmanlık tarafından 24- 25 Mayıs 2006 tarihinde düzenlenecek olan III. Liderlik Zirvesi konuşmacılarından Can Kıraç, Zirvede Koç Holding Kurucusu Vehbi Koç’la yaşadığı 40 yıllık iş hayatına dair deneyimleri katılımcılarla paylaşacak.

Can Kıraç, zirvede Liderlikle ilgili görüşlerini anlatırken, çalışma arkadaşı Vehbi Koç’la yaşadıklarını, deneyimlerini anlatacak. Kıraç’a göre kurumların başarıya ulaşmasında en önemli görev liderlere düşmektedir Liderin vizyonu olmalıdır. Lider, amaçları ve öncelikleri belirlemelidir. Lider; ekip kurmayı bilen kişidir. Kurduğu ekiple yaratıcılığa yönelen, hayal  kurmayı beceren,  hedefe ulaşmayı yöneten  kişidir. Lider, çevresine güven verir, ilham kaynağı olur. Lider, etrafını dinlemeyi bilen ve riske girmeyi göze alan adamdır.
Ca Kıraç, Vehbi Koç’un liderlik özelliklerinin başında, düzenli gelişmeyi sağlayan kurallara önem vermesinin geldiğini, Koç,’un ülkemizdeki ve dünyadaki değişimi yakalamaya çalışan bir lider olduğunu belirtiyor. Kıraç, Vehbi Koç’un, iş arkadaşlarından kuralların  en iyi uygulanmasını ve yasalara uyulmasını isteyen bir iş dünyası lideri ve hayatı boyunca çevresine esin kaynağı olan başarılı bir insan olduğu söylüyor.

ZİRVEDE 30'U AŞKIN PATRON VE CEO KONUŞACAK

Zirveye otuzu aşkın holding sahibi, CEO ve genel müdür, başarılı akademisyen ve yazar konuşmacı olarak katılacak.

İş dünyasının yakından tanıdığı Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Boyner Sanayi Mensucat Yönetim Kurulu Başkanı Osman F. Boyner, Demet Sabancı Çetindoğan, Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, Yaşar Holding YK Başkanı Feyhan Kalpaklıoğlu, Alinur Velidedeoğlu, Procter&Gamble Türkiye Genel Müdürü Saffet Karpat, Shell Türkiye Genel Müdürü Canan Edipoğlu, Ümit Zaim, Ali Saydam ve daha bir çok konuşmacı liderlikle ilgili çeşitli panel ve oturumlarda katılımcılarla  bir araya gelecek. Zirve kapsamında ayrıca Kadir Has, Rauf Denktaş  ve Can Kıraç, gibi önemli isimlere de yer verilecek ve onur ödülleri takdim edilecektir.

Liderlik ve modern yönetim tekniklerinin anlatılacağı, liderlerin sahip olması gereken özellikler, içinizdeki lideri keşfedin, küresel pazarlar ve dünya şirketi olmanın kuralları, nasıl sektör lideri olunur, yaratıcı ve yenilikçi fikirler ve farklılaşma, işletmelerde mutlu çalışanlar ve mutlu müşteriler nasıl yaratılır gibi çok önemli konular dinleyicilerle paylaşılacağı zirvede, Can Kıraç Vehbi Koç’un Liderlik Sezgileri adlı oturumla katılımcılarla buluşacak.

24-25 Mayıs’ta Maslak Princess Hotel’de Sony Ericsson ana sponsorluğunda düzenlenecek olan III.Liderlik Zirvesi ile bilgi için; www.eduplus.com.tr ve 0216 658 67 68.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde