Bülent Şakrak Esra Akpınar'a ilk beğeni Çağla Şıkel'den

Bülent Şakrak Esra Akpınar'a ilk beğeni Çağla Şıkel'den

Oyuncu Bülent Şakrak, 8 yıllık eşi Ceyda Düvenci ile yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Bülent Şakrak, bugün yeni aşkı Esra Akpınar ile yanak yanağa sosyal medyada paylaştı. Fotoğraflarına ilk beğeni ise ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel'den geldi.

Bülent Şakrak Esra Akpınar'a ilk beğeni Çağla Şıkel'den
16px
24px
22.06.2024 08:25Güncelleme: 22.06.2024 08:35
ABONE OLgoogle

2014 yılında nikah masasına oturan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, evliliklerinde çıkan krizi terapist ile çözmeye çalıştı.

Başarısız olmaları sonucunda 10 Temmuz'da 8 yıllık ilişkilerini 15 dakikada sonlandırdı.

Çiftin boşanmasının ardından ihanet dedikoduları ortaya atıldı. Hatta Ceyda Düvenci sosyal medyada bir takipçisinin, "Niye boşanıyorsunuz?" şeklindeki sorusuna Ceyda Düvenci, "Boşanma kararını ben vermedim" yanıtını vermişti.

Bu gelişmeden sonra tüm oklar Bülent Şakrak'ın üstüne çevrilmişti. Hatta ünlü oyuncu Bülent Şakrak'ın 'Maviye Sürgün' adlı dizide tanıştığı Esra Akpınar'la yakınlaştığı iddiaları magazin gündeminde infial yaratmıştı. Magazin gündeminde geniş yankı uyandıran bu iddia sonrası Bülent Şakrak ve Esra Akpınar aşkı da fotoğraflarla belgelenmişti.

İlişkiyi doğrulayan Şakrak ihanet iddialarını ise kesin bir dille reddetmişti. Ve son hamle Bülent Şakrak'tan geldi. Bülent Şakrak yeni aşkı Esra Akpınar ile yanak yanağa pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. İkilinin bu fotoğrafına ilk beğeni ise Çağla Şıkel'den geldi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde