Bu chooper'a bayılacaksınız

Bu chooper'a bayılacaksınız

Dünyada küresel ısınmanın da artması ile birlikte elektrik enerjisi ile çalışan araçlara yönelik ilgi her geçen gün artıyor.

Bu chooper'a bayılacaksınız
16px
24px
22.03.2007 12:15
ABONE OLgoogle

Mozaik Grup tarafından ithal edilen e-rider, dünyada kullanımı gittikçe artan elektirikli araçlar kategorisinde yenilikçi modeller ile Türkiye pazarında satışa sunuldu.

Elektrikle çalışan bisiklet, motorsiklet, ATV, gözetim araçları, deniz aletleri ve hobby araçlarını bünyesinde barındıran e-rider markası Mozaik Group tarafından 1.000.000 $ yatırımla pazarda yerini aldı. e-rider modelleri 700$"dan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Dünyada küresel ısınmanın da artması ile birlikte elektrik enerjisi ile çalışan araçlara yönelik ilgi her geçen gün artıyor. Çevreye duyarlı, sessiz, ekonomik ve Türkiye"de olmayan modeller ile dikkat çeken e-rider elektrikle çalışan bisiklet, motorsiklet, ATV, gözetim araçları ve deniz aletleri ile tüketicilerin beğenisine sunuldu. e-rider kullanımı kolay, pratik ve estetik görünümlü hobby modelleri, elektrik ile yardımcı güç alan dağ bisikletleri ve katlanabilir modelleriyle yepyeni bir trendin temsilcisi olacak.

Mozaik Group tarafından 1.000.000 $ yatırımla pazara sunulan e-rider modelleri 700$ başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Birbirinden farklı modelleri ile  gençlere, teknoloji meraklılarına, her yaşta bay ve bayan kullanıcıya, spor yapmayı sevenlere, tatilcilere, tekne sahiplerine hitap eden ürünler, marinalarda, büyük sitelerinde, alışveriş merkezlerinde, tatil yörelerinde, golf kulüplerinde, dalgıçlık kulüplerinde tercih ediliyor. e-rider farklı modelleri ile kullanıcılarına  hem tasarrufu hem de eğlenceyi vaad ediyor.

Tüm benzinli taşıtlardan daha az sorun çıkaran  elektrikli araçlar düşük maliyetleri ve ehliyet gerektirmemeleri ile dünyada büyük ilgi görüyor. Çocukların bile kolaylıkla kullanabileceği  araçlar eğlenceden ulaşıma  her amaca hizmet ediyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde