BKM Yönetim Kurulu Başkanı değişti

BKM Yönetim Kurulu Başkanı değişti

Zafer Demirarslan'dan boşalan Bankalararası Kart Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığına görevine...

BKM Yönetim Kurulu Başkanı değişti
16px
24px
15.03.2008 10:38
ABONE OLgoogle

T.C. Ziraat Bankası, Alternatif Dağıtım Kanalları Daire Başkanı Zafer Demirarslan'dan boşalan Bankalararası Kart Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığına görevine, Yapı ve Kredi Bankası, Kredi Kartları ve Tüketici Kredileri Yönetimi, Pazarlama Grupları Başkanı Hakan Kaplan atandı.

1969, Brüksel doğumlu olan Hakan Kaplan, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde, yüksek lisans eğitimini ise Koç Üniversitesi'nde tamamladı. Bankacılık alanındaki kariyerine 2001 yılında Yapı ve Kredi Bankası' nda başlayan Kaplan, halen Yapı ve Kredi Bankası, Kredi Kartları ve Tüketici Kredileri Yönetimi, Pazarlama Grupları Başkanı olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

Yapılan seçim sonucunda yönetim kurulu başkan yardımcılığına T. Halk Bankası, Kartlı Ödeme Sistemleri ve Alternatif Dağıtım Kanalları Daire Başkanı Hasan Ünal, yönetim kurulu üyeliklerine Zafer Demirarslan, Tunç Daşar, Uğur Çelebioğlu, Nazan Özkaymak, Osman Tanaçan, Orhan Hatipoğlu, denetim kurulu üyeliklerine Özgür Öztürk ve Mehmet Akın Telatar seçildi. BKM A.Ş. nin Genel Müdürlük görevi halen Sertaç Özinal tarafından yürütülmektedir.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde