Beş yıldızlı aşçılardan aşk yemekleri

Beş yıldızlı aşçılardan aşk yemekleri

Yemek yapmak artık daha keyifli hale geldi. Yemek programlarını izleyemiyorum, resimli tarifler artık yetmiyor, tarifi kaçırdım, daha yaratıcı yemekler yapmak ve yemek istiyorum diyenler için www.yemekevi.tv yeni bir sayfa açıyor.

Beş yıldızlı aşçılardan aşk yemekleri
16px
24px
09.02.2007 22:24
ABONE OLgoogle

İnternetin ve Türkiye"nin ilk yemek televizyonu olan ve Sevgililer Günü yemek tarifleriyle yayına başlayan www.yemekevi.tv"de birbirinden özel tarifler yer alıyor. 
 
Video destekli yemek tarifleri sitesi olan
www.yemekevi.tv Türkiye"nin beş yıldızlı şefleri, ünlü restoranların sahipleri ve mutfak kurslarının profesyonel öğretmenleri ve usta aşçıların anlatımlarıyla çeşit çeşit yemek tariflerini içeriyor. İnternetin ilk yemek televizyonu olan www.yemekevi.tv ile tarifi kaçırdım, not alamadım derdine son. Yemekevi.tv videolu yemek tariflerini her an tıklayıp izleyebilme imkanı sunuyor.

Mezelerden çorbaya, salatadan tatlıya kadar pek çok yemek tarifinin yer aldığı www.yemekevi.tv"de yemeklerin sunumu ve süslenmesiyle ilgili de pratik bilgiler yer alıyor. Çocuk yemekleri, yöresel yemekler, vejetaryan yemekler, dünya mutfakları, mekan tavsiyeleri, yeme-içme haberleri ve köşe yazıları gibi bölümlerde yemekle ilgili keyifli bilgiler yayınlanıyor.

www.yemekevi.tv"ye ayrıca tarif göndermek de mümkün. İnternetin ilk yemek televizyonunda değişik tariflerini yayınlamak ve herkesle paylaşmak isteyenler tariflerini kolayla siteye gönderebiliyor.

BEŞ YILDIZLI AŞÇILARDAN AŞK YEMEKLERİ

Sevgililer Günü"yle açılış yapan Yemekevi.tv"de Mövenpick Hotel İstanbul"un ödüllü mutfak şeflerinden Orhan Demirok, Polat Renaissance Executive Chef"i Yücel Dereyayla ve Polat Renaissance aşçılarından Kadir Madakbaş birbirinden özel ve lezzetli aşk yemekleri hazırladı. Orhan Demirok, “Sebzeli Aşk Salatası, Denizden Gelen Aşk, Ayva Kasesi İçinde Tavuk Konfit ve Tatlı Aşk” olmak üzere dört aşk yemeğini anlattı. Yücel Dereyayla “Permesan Gelinliğinde Genç Dana Bonfilesi” ve Kadir Madakbaş, “Marmara Sahillerinde Aşk Başlangıcı” isimli tarifleri verdi. Ayrıca Polat Renaissance"nin genç aşçıları pratik yemek tarifleriyle yemekseverlere basit ama lezzetli sunumlar hazırladı.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde