Aslıhan Koruyan Sabancı'dan Boston Üniversitesi’nde sağlıklı beslenme semineri

Aslıhan Koruyan Sabancı'dan Boston Üniversitesi’nde sağlıklı beslenme semineri

Sabancı Ailesi'nin gelini olan, tescilli güzel ve sağlıklı beslenme konusunda ödüllü kitaplara imza atan Aslıhan Koruyan Sabancı, Boston Üniversitesi'nde sağlıklı beslenme konusunda iki günlük seminer verdi.

Aslıhan Koruyan Sabancı'dan Boston Üniversitesi’nde sağlıklı beslenme semineri
16px
24px
11.06.2024 11:14Güncelleme: 11.06.2024 11:21
ABONE OLgoogle

Yazdığı sağlıklı yemek kitaplarıyla uluslararası ödüller alan Aslıhan Sabancı, Boston Üniversitesi İtalya Padua Kampusunde Beslenme ve Diyetik Bölümü öğrencilere iki günlük seminer verdi. Koruyan sosyal medyasından yaptığı paylaşımla da mutluluğunu paylaştı. 

Sabancı paylaşımında şunları yazdı;

Boston Üniversitesi’nden aldığım davet üzerine, Üniversitenin İtalya Padova şehrindeki tarihi kampüsünde Sağlık ve Rehabilitasyon Bilimleri Fakültesi öğrencileri ile iki eğitim programı gerçekleştirdik.

İlk dersin konusu Akdeniz Tarzı Glütensiz Beslenme, Türk ve Akdeniz Mutfağı, 2020 sonrasında yeni Beslenme Modeli, Gastronomide Sürdürülebilirlik, Sağlıklı Beslenme ve Sağlıkı Yaşam, Girişimcilik, Kitap ve Eser ortaya çıkartırken dikkat edilmesi gereken hususlardı.İkinci dersin konusu Dijital fotoğrafçılık, fotoğraf çekiminde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardı. Sunum sonunda öğrenciler ile uygulamalı fotoğraf çekimi de yaptık.

Program süresince değerli öğretim üyeleri ve öğrenciler ile keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Boston Üniversitesi Sağlık ve Rehabilitasyon Bilimleri Fakültesi (Sargent College of Health and Rehabilitation Sciences) akademisyenleri Prof. Joan Salge Blake ve Prof. Paula Quatromoni’ye davetleri için teşekkür ediyorum." 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde