AliExpress'ten David Beckham hamlesi: Hedef UEFA Euro 2024

AliExpress'ten David Beckham hamlesi: Hedef UEFA Euro 2024

Çin merkezli AliExpress, İngiliz futbolcu David Beckham ile marka elçisi olarak anlaştı.

AliExpress'ten David Beckham hamlesi: Hedef UEFA Euro 2024
16px
24px
27.05.2024 19:35Güncelleme: 27.05.2024 19:43
ABONE OLgoogle

AliExpress'ten yapılan açıklamada, firmanın Beckham'ın yer aldığı reklamlar ile UEFA Euro 2024 turnuvasını hedeflediği ifade edildi.

Alibaba'nın sahibi olduğu e-ticaret sitesi AliExpress, Çin'de üretilen ucuz malları dünyaya satma mücadelesi için dünyaca İngiltere futbol milli takımının eski kaptanı David Beckham ile marka elçisi olarak anlaştı.

Reuters'ta yer alan habere göre, UEFA Euro 2024 turnuvasının sponsorlarından biri olan AliExpres, Beckham ile yapılan ortaklığı dünyaya duyurdu.

AliExpress'in yaptığı duyuruda, Beckham'ın yer aldığı bir reklam kampanyasının Avrupa Futbol Şampiyonası sırasında yayınlanacağını ve Beckham'ın tüketicileri "AliExpress ile daha fazla puan kazanmaya" teşvik edeceğini söyledi.

Haziran ayında başlayacak olan turnuvada AliExpress'in reklam yüzü olacak olan Beckham'ın, firmadan ne kadar para kazanacağı açıklanmadı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde