Ağlamak için 69 bin TL! Şebnem Tacigut sosyal medyanın gündeminde

Ağlamak için 69 bin TL! Şebnem Tacigut sosyal medyanın gündeminde

Sosyal medyada kendisini 'kuantum düşünce eğitmeni' olarak tanıtan Şebnem Tacigut, Göbeklitepe'ye düzenlediği 'ağlama' turu için kişi başı 69 bin lira aldı. Tura katılanlar önce Göbeklitepe'yi gezdi, sonra otel salonunda ağlama seanslarıyla sözde korkularından kurtulup sirius yıldızına kanal açtı.

Ağlamak için 69 bin TL! Şebnem Tacigut sosyal medyanın gündeminde
16px
24px
22.06.2024 08:58Güncelleme: 22.06.2024 09:06
ABONE OLgoogle

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitirdikten sonra kurumsal şirketlerin finans bölümlerinde uzun yıllar çalışan Şebnem Tacigut, Instagram'daki hesabında kendisini 'kuantum eğitmeni' olarak tanıtıyor. Tacigut, lüks otellerde para karşılığı toplantılar düzenleyerek hiçbir bilimsel karşılığı olmayan bu uygulama ile sözde insanları korkularından kurtarıyor, 'içsel keşif yolculuğu'na çıkarıyor, bilinçaltını anlamalarına yardımcı oluyor.

KORKU PROTOKOLÜ

Psikoloji eğitimi bulunmayan Tacigut, kim olduğu belli olmayan hocalardan 'enerji şifacılığı' eğitimi aldığını söylüyor. Son olarak Şanlıurfa'daki Göbeklitepe'ye düzenlediği turla 'Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı Açma', 'Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi' ve 'Korku Protokolü Bozma' gibi eğitimler verdiği ve katılımcıları bol bol ağlattı. Üç günlük tur için de kişi başı 69 bin lira aldı.

69 bin liralık tur ücretinin içinde Göbeklitepe'ye ziyaret de var. Tacigut, Göbeklitepe'nin uzaylıların havaalanı olduğunu iddia ediyor.

Tura katılanlar bir örnek kıyafet giyip birbirlerine sarılarak dakikalarca sallanıyor. Bu sırada Tacigut kitleyi içsel yolculuğa çıkarıyor.

Bu seansta da katılımcılar ağaçlara ellerini sürerek 'enerji' depoluyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde