Adnan Polat’ın gizli planı

Adnan Polat’ın gizli planı

Polat’ın “Ben ve arkadaşlarım istifa ederiz” şeklindeki açıklamasının arkasında gizli bir planı olduğu anlaşıldı.

Adnan Polat’ın gizli planı
16px
24px
03.05.2011 08:51
ABONE OLgoogle

G.Saray Başkanı Adnan Polat’ın bugün Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nden tedbire devam kararı çıksa dahi “Ben ve arkadaşlarım istifa ederiz” şeklindeki açıklamasının arkasında gizli bir planı olduğu anlaşıldı.

Polat ve arkadaşlarının istifa yolu ile Galatasaray’ı seçime götürmeleri durumunda yapılacak kongre ile işbaşına gelecek yönetim, mevcut idarenin süresini tamamlayana kadar, yani 2012 yılının mayıs ayına kadar görevde kalacak.

Bunun yanında seçim takvimi yeniden işlemeye başlayacağı için 1 yıl sürecek bu dönemde, gelecek yılın transferleri de Polat yönetimi tarafından yapılacak. Sarı - Kırmızılıların başkanı, kulübün aylık dergisinde yer alan yazısında “Yaşanan yargı süreci, yönetim kurulu olarak yeni bir seçim kararı vermemize karşın, önümüzdeki günlerde kulübümüzün ve yeni yönetimlerin de kaderini belirleyecektir.

Hukukun vereceği kararın ardından, gereğinin yapılacağından kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.

Bugün saat 12.00’deki duruşmanın ardından Adnan Polat, Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran’ın bir araya geleceği öğrenildi.

Toplantıda adayların seçimle ilgili görüşlerinin ve projelerinin tartışılacağı ifade edildi.
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde