53 milyonluk düğün hediyesi

53 milyonluk düğün hediyesi

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk, futbolcu aşkı Yusuf Yazıcı ile dünyaevine girdi. Ünlü futbolcunun eşine düğün hediyesi olarak Nice’ten 1.5 milyon Euro’ya (yaklaşık 53 milyon TL) bir ev aldığı öğrenildi.

53 milyonluk düğün hediyesi
16px
24px
20.05.2024 08:26Güncelleme: 20.05.2024 10:17
ABONE OLgoogle

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı sürpriz bir şekilde evlendi.

Fransa'nın Lille takımında oynayan Yusuf Yazıcı, geçtiğimiz yaz geldiği Çeşme'de Melisa Aslı Pamukle tanıştı. İkili yeni bir aşka yelken açtı. Pamuk aşkı için kendi filminin galasına bile katılmadı.

Soluğu sık sık Fransa'da aldı. Ve ikiliyle ilgili mutlu haber geldi.

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre, Melisa Aslı Pamuk sosyal medyada soyadını, "Melisa Aslı Yazıcı" olarak değiştirince evlendikleri ortaya çıktı.

İkili bir açıklama yapmazken nikahın Fransa'da kıyıldığı vurgulandı. Başarılı futbolcu Yusuf Yazıcı ise eşine düğün hediyesi için de kesenin ağzını açtı.

Fransa'nın sosyetik tatil kenti Nice'den 1.5 milyon Euro'ya (Yaklaşık 53 milyon TL) deniz manzaralı bir ev aldı. Melisa, eşinin bu jesti karşısında havalara uçtu. Hatta güzel oyuncu deniz manzaralı ultra lüks evini kendi zevkine göre döşemeye başladı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde