Uzel'de Şafak-Serdar sesleri

Uzel'de Şafak-Serdar sesleri

Uzel bayilerinden son mesaj; Saat 13.45 oldu. Ama Önder Uzel hala gelmedi

Uzel'de Şafak-Serdar sesleri
16px
24px
30.05.2008 14:00
ABONE OLgoogle

Massey Ferguson traktörlerinin üreticisi olan ve bir zamanlar zirai makina üretiminde dünyanın en büyük 10 firması arasında yer alan Uzel Makina'da bayiler ve çalışanlar umutlarını Serda Uzel ve Şafak Kibar'a bağladı. 

Son bir yıldır Uzel Ailesi fertleri arasında yaşanan ve mahkemelere yansıyan kavgayla gündemde olan Uzel Makina, ne çalışanlarına maaş ne de çek aldığı bayilerine traktör verebiliyor.

Patronlardunyasi.com'a sıkıntılarını yazan bayi ve çalışanlar Önder Uzel'e sitem ederken, yönetimi kardeşlerine bırakmasını istiyorlar.

TOPLANTI SALONUNDA BEKLİYORUZ

Patronlardunyasi.com'a gönderilen yorumları aynen yayınlıyoruz;

"Şu anda 30.05.2008 saat 11.15. Sayın Önder bey in dolandırdığı bayiler, tokatladığı bayiler onu toplantı salonunda bekliyor ama gelmiyor, gelemiyor. neredesin Serdar bey bu Önder'den bizi kurtar. Şafak hanımı patronumuz görmek istiyoruz. Artık zamanı geldi."

EN SON MESAJ

Şu anda bayiler bu saat itibariyle 13.45 fabrikada. Fakat patron Önder bey nedense bayileriyle görüşmekten kaçıyor. Çekleri toplarken bayi karşısına geçen şahış neden şimdi bayiden kaçıyor? Bu çekler Uzel ismine verildi. Ne olursa olsun Şafak hanımı ve Serdar beyi işin başına davet ediyoruz.

Sayın Şafak hanımı göreve davet ediyoruz..

Sn. Şafak hanım;

Ege Bölgesi bayileri olarak işe el atmanızı ve Türkiyenin bizce en güzel değerlerinden birisi olan bu traktör fabrikasını şahlandırmanızı bekliyoruz. Önder Uzel ne olursa olsun neticede kardeşiniz ama beceremedi bu işi. Babanızdan kalan bu fabrikayı bu güzel teşkilat ile çalıştırmak sizin elinizde lütfen sesimize kulak verin artık.

Yorumları okumak için tıklayın

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde