UTESEV'da yeni başkan İsrafil Kuralay

UTESEV'da yeni başkan İsrafil Kuralay

Teknolojik-Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı’nda (UTESAV) başkan değişikliği heycanlığı yaşandı. UTESAV Genel Kurulu’nda alınan kararla UTESAV başkanlığına İsrafil Kuralay getirildi.

UTESEV'da yeni başkan İsrafil Kuralay
16px
24px
21.07.2006 12:24Güncelleme: 27.10.2023 14:25
ABONE OLgoogle

Sosyal ve ekonomik konularda çalışmalar yapan, proje üreten, semineler düzenleyen, konferans ve paneller tertip ederek, fikir ve düşünce hayatımıza öncülük eden Uluslararası Teknolojik-Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (UTESAV) Mütevelli Heyeti Başkanlığı’na İsrafil Kuralay getirildi. Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı ve İslam Ülkeleri STK’lar Birliği Genel Sekreterliği de yapan Necmi Sadıkoğlu görevi İsrafil Kuralay’a devretti. İstanbul Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olan Kuralay’ın başkan olması ile birlikte UTESAV’ın etkinliklerine hız vermesi bekleniyor.

UTESAV Genel Kurulu’nda yeni mütevelli heyeti de seçildi. İsrafil Kuralay Mütevelli Heyeti Başkanlığına, İbrahim Ceylan ve Ahmet Doğan Alperen Başkan yardımcılıklarına, Mahmut Ekrem Ensari Muhasip üyeliğe, Mehmet Koca, Sami Yılmaz, Mahmut Dede mütevelli heyet üyeliğine getirildiler.

UTESAV Başkanlığına seçilen İsrafil Kuralay ‘Bugüne kadar yapılan çalışmalarla birlikte, vakfımızın adına ve kuruluş amacına uygun olarak, daha yoğun bir gayret içerisinde olacağız. Araştırma ve analizlerin yanı sıra, bir düşünce kuruluşu gibi çalışacağız. Kamuoyunun karşısına ses getirecek projelerle çıkacağız. Her zaman, ülkemizin ve insanlığın faydasına olacak fikirler ve projeler üretmenin peşinde olacağız.’ dedi.

İsrafil Kuralay kimdir?

1965 Erzurum Tortum doğumlu,
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Yüksek Lisans Yaptı
İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yük. Ok. Öğ. Göv.
TRT ve Özel kanallarda yapımcı yönetmen olarak çalıştı
Yedirenk İletişim, BSF Akademi Yönetim Kurulu Başkanı

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde