Unakıtan kendini 96 sayfalık kitapçıkla savundu

Unakıtan kendini 96 sayfalık kitapçıkla savundu

Maliye Bakanı Bakan Unakıtan, kendisine yönelik suçlamalara 96 sayfalık yeni çıkardığı kitapçıkla yanıt verdi. Kitapçığa önsöz yazan ve AKP'li milletvekillerine gönderen Unakıtan, "Yalanları suratlarına çarpılmıştır".

Unakıtan kendini 96 sayfalık kitapçıkla savundu
16px
24px
27.04.2006 16:23
ABONE OLgoogle

Hakkındaki birçok iddia nedeniyle Türkiye'nin gündeminden uzun süre düşmeyen, sert eleştirilerle karşılaşan, bu kapsamda CHP'nin üç gensoru önergesine de maruz kalan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, tartışmalar durulmasına karşın kendisini savunmada hiç hız kesmedi. AKP'nin Kızılcahamam kampında milletvekillerine dağıttığı 'Hakkımdaki haksız, yersiz, gerçeklerle bağdaşmayan ve maksatlı iddialar ve gerçekler' başlıklı kitapçığı yeni yanıtlarla 96 sayfaya çıkaran Unakıtan, kendisi ve çocukları hakkındaki yolsuzluk iddialarına karşı savunma yaptı.
Kitapçığa önsöz yazan ve AKP'li milletvekillerine gönderen Unakıtan, "Yalanları suratlarına çarpılmıştır. Ancak malum medya bu açıklamalarımızı ya hiç yazmamış ya da işine geldiği gibi yazmıştır. Temiz toplum, temiz siyaset adına bu karalama kampanyasını kınıyorum. Partimizin her mensubunun da benimle aynı duyguları paylaştığını biliyorum" dedi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde