TÜSİAD, Gaziantep’i ziyaret edecek

TÜSİAD, Gaziantep’i ziyaret edecek

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı beraberindeki heyet ile Gaziantep’i edecek. Heyet Gaziantep Müzesi’ni (Zeugma Mozaikleri) de gezecek.

TÜSİAD, Gaziantep’i ziyaret edecek
16px
24px
27.04.2006 17:24
ABONE OLgoogle

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı beraberindeki heyet ile 27-28 Nisan 2006 tarihlerinde Gaziantep’i ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulunacak.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, 27 Nisan 2006 tarihinde, çok sayıda sanayici ve iş adamının katılımı ile Tuğcan Otel’de yapılacak toplantıda bir konuşma gerçekleştirecek.

28 Nisan 2006 tarihinde ise, Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey ile görüşecek heyet, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi, Kursan Ambalaj Sanayi ve Gaziantep Genç İşadamları Derneği’ni ziyaret edecek. Heyet, daha sonra Gaziantep Müzesi’ni (Zeugma Mozaikleri) de gezecek.
  
TÜSİAD heyetinde, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı’nın yanısıra TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pekin Baran, TÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Aras, Bülent Akgerman ve TÜSİAD Genel Sekreteri Haluk Tükel yer alacak.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde