Türkan Sabancı Bodrumda villa aldı

Türkan Sabancı Bodrumda villa aldı

Sabancı; merhum eşi Sakıp Sabancı'yla her yıl tatillerinin bir bölümünü Bodrum'da geçirirdi. Bu yüzden anılarında özel bir yere sahip bu tatil beldesinden ev almayı düşünüyordu. Sabancı, sonunda aradığı villayı buldu.

Türkan Sabancı Bodrumda villa aldı
16px
24px
16.06.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Türkan Sabancı için Bodrum'un önemi çok büyük... Eşi Sakıp Sabancı vefat etmeden önce her yıl tatillerinin bir bölümünü eşiyle birlikte Bodrum'da geçiren Türkan Sabancı; hem hatıraları olduğu hem de Bodrum'u çok sevdiği için, bir süredir ünlü tatil yöresinden bir villa satın almak istiyordu. Sonunda gönlüne göre bir villa bulan Sabancı, geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan, Fethi Aybar'ın sahibi olduğu Bodrum Türkbükü'ndeki 4 site ve 44 konuttan oluşan evlerden satın aldı.

PORTAKAL AĞAÇLARININ ARASINDA
Göltürkbükü'ndeki, 'Köyiçi Houses', 'Menemene Evleri', 'Four Season Villas' ve 'Orange Garden Villas' adlı sitelerin satışı, sosyetenin ünlü isimlerinden Ayfer Toprak ve ortakları Beşir-Hasibe Ustaoğlu, Sadıka Özer ve Cengiz Karavan tarafından yapılıyor. Villalardan ilk satın alanlardan olan Sabancı, tercihini 'Orange Garden Villas'tan yana kullandı. Sabancı'ya 1 Temmuz'da teslim edilecek olan villa, sahil barlarına yakın ve portakal ağaçları içinde yer alıyor. Mobilya ve beyaz eşlarıyla birlikte satılan evlerin değeri 200 bin ila 350 bin Euro (400 bin-700 bin YTL) arasında değişiyor.

Günaydın

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde