Türk diş hekimlerinden İtalya çıkartması...

Türk diş hekimlerinden İtalya çıkartması...

Diş tedavilerinde kullanılacak en yeni teknolojiler 4-7 Ekim’de Milano’daki Expodental Fuarı’nda sergilenecek.

Türk diş hekimlerinden İtalya çıkartması...
16px
24px
20.06.2006 13:27
ABONE OLgoogle

Türk diş hekimleri ve diş malzemesi üreticileri fuara katılmak için şimdiden girişimde bulunmaya  başladı.

4 Ekim’de Milano’da toplanacak olan küresel diş dünyası buluşmasından önce Türkiye’de yapılan toplantı Türk diş doktorları ve sektörün diğer üyeleri tarafından yoğun  ilgi gördü.. Yeni vidalama tekniklerinden çok daha kısa sürelerde gerçekleştirilen diş protezlerine kadar bir çok yeniliğin  anlatıldığı toplantıda  hastalara ileri kolaylıklar sunan son teknolojiler Avrupa ile aynı anda ülkemizde de uygulanmaya başlayacak.

Türkiye'de İtalyan Ticaret Odası ve İtalyan Promunidi'nin birlikte düzenlediği "Milano Uluslararası  Expodental Fuarı"nın tanıtım toplantısı Diş Malzemecileri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) Başkanı Bekir Mannasoğlu ve dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

İtalya'nın Milano kentinde gerçekleştirilecek olan 34. Uluslararası Expodental Fuarı organize eden Promunidi'nin Başkanı Stefano Biondi; katılımcıların, uluslar arası pazarda önemli bir yeri olan bu fuarı tanıtma  fırsatı buldukları için memnuniyetlerini dile getirdi. Yaklaşık 100 şirketin yeni ürünlerinin tanıtımını 2005'teki Expodental Fuarı sayesinde gerçekleştirdiğini belirten Biondi, bu yönüyle fuarın, arz ve talebi tek bir buluşma noktasında karşılayarak pazardaki lider rolünü kanıtladığını söyledi. Expodental Fuarının diğer bir özelliğinin ise dünyanın dört bir köşesinden gelen ziyaretçileri ikna etmek için katılımcı firmalara kaçırılmayacak fırsatlar sunması olduğunu dile getiren Biondi, Türk yatırımcıları 4-7 Ekim'de Milano'da düzenlenecek fuara davet etti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde