TTNET’ten eski aboneye turbo indirim

TTNET’ten eski aboneye turbo indirim

TTNET, dönemsel kampanyalardan kaynaklanan ücret farklarının aboneler için dezavantaj yaratmaması için 'turbo indirim' sloganıyla kampanya başlattı.

TTNET’ten eski aboneye turbo indirim
16px
24px
01.10.2008 12:24
ABONE OLgoogle

Mevcut abonelere yönelik bu kampanyadan yararlananların bağlantı ücretlerinden 12 ay süreyle yüzde 12 indirim yapılacak.

Bu kampanyadan 24 ay TTNET aboneliği taahhüt edenler yararlanabilecek. Yetkililer, önceki kampanyalardan yararlanan abonelerin, yeni kampanyalardaki ücretlerin sürekli olduğunu düşünerek, düşük ücretli yeni kampanyalara geçmek istdeğini, ancak yeni kampanyalara abone olanların sadece ilk 3 ay bu ücreti ödediğine dikkat çekti.

TTNET 5 MİLYON ABONEYE ULAŞTI

ÖTE yandan TTNET'in abone sayısı 5 milyonu aştı. TTNET'in pazar payı ise yüzde 94.8'e çıktı. TTNET, 1 megabit hızda 4GB, 1 megabit hızda 6GB, 2 megabit hızda 6GB, limitsiz olarak ise 1, 2 ve 4 megabit hızlarında abonelik olanakları sunuyor. Aboneler en çok 1 megabit hızda 4 GB limitli tarifeyi tercih ediyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde