Taygun Duygulu, Deha Bilimlier'e sert çıktı: Deha önce bir olsun

Taygun Duygulu, Deha Bilimlier'e sert çıktı: Deha önce bir olsun

Tayfun Duygulu, "Siz Deha Bilimlier'i 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?" sorusuna, "Önce olsun. Önce olacak ondan sonra bir şey söylenecek. Söylemiş olduğunu kendisine iade etmek lazım" yanıtını verdi.

Taygun Duygulu, Deha Bilimlier'e sert çıktı: Deha önce bir olsun
16px
24px
28.05.2024 20:32Güncelleme: 28.05.2024 20:40
ABONE OLgoogle

'90'lara damga vuran Tayfun Duygulu, eşi Bella Duygulu ile birlikte görüntülendi.

Şarkıcı, meslektaşı Deha Bilimlier'in, '90'lı yılların popçuları sahnelerde tercih edilmiyor' açıklamasına cevap verdi.

Duygulu,  "Kendisinin yorumu... Onun üslubuyla cevap vermek istemiyorum. 20 yıl sonra benim olduğum yerde inşallah konser verir. Eğitimi ne? 90'lar büyük camia... Bir sürü insan var. O camianın içinde yer almak istiyorsa üslubuna dikkat etmesi lazım. Gençlerde oluyor bu... Bu konunun muhatabı olduğumu düşünmüyorum. Ben üzerime alınmıyorum ama o camiaya ayıp etmiş. Buray kardeşim gibi mütevazi olmayı da öğrenir" değerlendirmesinde bulundu.

Duygulu, "Siz Deha Bilimlier'i 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?" sorusuna, "Önce olsun. Önce olacak ondan sonra bir şey söylenecek. Söylemiş olduğunu kendisine iade etmek lazım" yanıtını verdi. 

"YORUMCU BAŞKA BİR ŞEY"

Bayhan'ın eserlerini severek dinlediğini söyleyen ünlü şarkıcı, "Çok güzel yorum. Yorumcu olmak öyle bir şey. Beğenmeyenlerin kendi fikri... Biz keyifle dinliyoruz. Herkes şarkıcı olabilir ama yorumcu başka bir şey. Az önceki andığımız arkadaş (Deha Bilimlier) gibi binlerce insan var. Benim gibi 30-40 tane stadyum ya da biletli konser versin ondan sonra bunları konuşalım" dedi. 

Sürpriz bir slow eseri çıkaracağını da söyleyen Tayfun Duygulu, "Ondan sonra bir yaz parçası gelir" dedi. 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde