Talat Akgün, son yolculuğuna uğurlandı

Talat Akgün, son yolculuğuna uğurlandı

Nihat Akgün'ün ağabeyi işadamı Talat Akgün, son yolculuğuna uğurlandı

Talat Akgün, son yolculuğuna uğurlandı
16px
24px
19.05.2008 14:54
ABONE OLgoogle
Akgün Otelleri ve TEM Hospital'in sahiplerinden işadamı Talat Akgün, Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Lösemi'ye yenik düşerek evinde hayatını kaybeden Akgün'ün cenazesine çok sayıda seveni katılırken, İstanbul Valisi Muammer Güler de cenazeye çelenk gönderdi.

Lösemi hastalığı nedeniyle 8 aydır tedavi gören ve dün evinde hayatını kaybeden işadamı Talat Akgün için Fatih Camii'nde cenaze namazı kılındı.Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazına çok sayıda otel ve hastane sahibi işadamı, Akgün'ün yakınları ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir katıldı. İstanbul Valisi Muammer Güler'in cenazeye çelenk gönderdiği görülürken, işadamının oğulları Engin, Bekir, Metin ve kardeşleri Vedat, Mustafa cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

1999 yılında kendi lokantasında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Akgün Otelleri sahibi Nihat Akgün'ün ağabeyi olan Talat Akgün için cenaze namazının ardından helallik dilendi. Yapılan duanın ardından omuzlara alınan Talat Akgün'ün cenazesi toprağa verilmek üzere Edirnekapı Sakızağacı Şehitliği'ne götürüldü.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde