Suçlanan fabrikadan cevap

Suçlanan fabrikadan cevap

TUZLA'DA ZEHİRLİ VARİLLERİ ATTIĞI ÖNE SÜRÜLEN PAK HOLDİNG AÇIKLAMA YAPTI.

Suçlanan fabrikadan cevap
16px
24px
14.04.2006 14:46
ABONE OLgoogle

İstanbul'un Tuzla İlçesi'ne bağlı Orhanlı Beldesi'nde bulunan zehirli varilleri attığı yönünde hedef gösterilen Unifar Kimya Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Ferhat İlhan, yargısız infaz yapıldığını söyledi.

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'ne bağlı Şekerpınar Beldesi'nde faaliyet gösteren Ünifar Kimya Sanayi A.Ş.'de bugün zehirli atıklarla ilgili olarak basın toplantısı düzenlendi. Genel Müdür Ferhat İlhan, iddiaların asılsız olduğunu belirterek, 30 yıldır üretim yaptıklarını, ancak zehirli atıklarda bulunan 'fenol' maddesini bugüne kadar hiç kullanmadıklarını ifade etti.

İlhan "30 yıldır bu işi yapıyoruz. 'Fenol'ü hiç kullanmadık, bundan sonra da kullanmayacağız. Bu madde boya ve plastik üretiminde kullanılan bir madde" dedi.

İlhan, hedef gösterilmelerine de tepki göstererek, "Yargısız infaz yapıyorlar. Gereken neyse, sonuçlar kesinleştikten sonra hukuki yollara başvuracağız" diye konuştu. 
 
İşte zehirli varillerin sahibi!

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde