Spor ve iş dünyası, Kalkavan'ın cenazesinde

Spor ve iş dünyası, Kalkavan'ın cenazesinde

İhsan Kalkavan'ın annesi Hacı Meziyet Kalkavan'ın cenazesine kimler katıldı?

Spor ve iş dünyası, Kalkavan'ın cenazesinde
16px
24px
30.10.2008 21:34
ABONE OLgoogle

Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan'ın annesi Hacı Meziyet Kalkavan, Fatih Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Edirnekapı Sakızağacı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Cenaze namazında Kalkavan'ın bir hayli üzgün olduğu görülürken, namaza spor ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Cenaze namazında, İ stanbul Valisi Muammer Güler, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirö ren, babası Erdoğan Demirören, Beşiktaş Kulübü yöneticileri, futbol federasyonu eski başkanlarından Haluk Ulusoy, Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, eski futbolcular Hakan Şükür, Ali Gültiken, Beşiktaş'ta görev yaptığı dönemdeki yönetim kurulu arkadaşları, sanatçılar Orhan Gencebay, Metin Şentürk ve ailesi hazır bulundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve babası Erdoğan Demirören, cenaze namazında Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen ile biraraya geldi.
Ali Şen, yaşanan kısa süreli sohbette başkan Demirören'i, Mustafa Denizli'yi takımın başına getirmelerinden dolayı kutlayarak, "Denizli'yi takımın başına getirerek iyi bir iş yaptınız, bu sezon şampiyon Beşiktaş olacak" dedi.

Cenaze namazında Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da vatandaşlardan ve çevredeki öğrencilerden büyük ilgi gördü. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde