Show TV'den Vadi ayıbı

Show TV'den Vadi ayıbı

Kurtlar Vadisi'nin yayından kalkacağı belli olmasına rağmen Show TV reklam kaygısıyla Kurtlar Vadisi'nin yayınlanacağını duyurdu. Ancak ekran başında seyirciyi süpriz bekliyordu.

Show TV'den Vadi ayıbı
16px
24px
16.02.2007 08:54
ABONE OLgoogle
www.istegundem.com portalının haberine göre Kurtlar Vadisi Terör, ilk bölümünün yayınlandığı günden itibaren tartışılmaya devam ediyor. Pana Film ve Show TV baskılara dayanamayıp Kurtlar Vadisi Terör dizisini yayından kaldırmak zorunda kaldı.

Yayından kaldırılacağı bir gün öncesinden belli olmasına rağmen, Kurtlar Vadisi Terör dizisini çeken Pana Film ile Show TV yöneticileri reklam kaygısı ile dizinin devam edeceğini duyurdular. 

Yaklaşık 30 milyon izleyicisi oldukları söyledikleri dizi için milyonlarca insan ekran başına geçti. Ancak Show TV ve Pana Film dizinin baskılar sonucu yayından kaldırıldığını açıklayan bir açıklama ile diziyi yayından kaldırdı.

Ekran başında bekleyen milyonlarca Kurtlar Vadisi Terör izleyicisi dizi yayınlacak diye açıklamalar yapan Show TV ve Pana Film'e tepki yağdırmaya başladı.   

www.istegundem.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde