Shallow Tale, Tribeca Film Festivali'nden ödülle döndü

Shallow Tale, Tribeca Film Festivali'nden ödülle döndü

Tam adı "A Shallow Tale of a Writer Who Decided to Write about a Serial Killer" (Bir Seri Katil Hakkında Yazmaya Karar Veren Bir Yazarın Sığ Hikayesi) olan film dünya prömiyerini yaptığı Tribeca Film Festivali'nde En İyi Seyirci Ödülü kazandı

Shallow Tale, Tribeca Film Festivali'nden ödülle döndü
16px
24px
16.06.2024 14:48Güncelleme: 17.06.2024 11:34
ABONE OLgoogle
 
 

Yönetmen Tolga Karaçelik'in yazıp yönettiği "Shallow Tale" dünya prömiyerini yaptığı Tribeca Film Festivali'nde En İyi Seyirci Ödülü'ne layık görüldü.

Tam adı "A Shallow Tale of a Writer Who Decided to Write about a Serial Killer" (Bir Seri Katil Hakkında Yazmaya Karar Veren Bir Yazarın Sığ Hikayesi) olan film, festivalin "Spotlight Narrative" bölümünde yer aldı.

Sinan Eczacıbaşı, Alihan Yalçındağ ve Scott Aharoni tarafından kurulan yapım şirketi Curious Gremlin'in de uluslararası bağımsız film sektöründeki ilk imzası oldu.

Başrollerinde Steve Buscemi, John Magaro ve Britt Lower'ın yer aldığı film, boşanma eşiğindeki başarısız bir yazar ile emekli bir seri katil arasındaki tuhaf arkadaşlığı konu ediniyor.

Karaçelik'in "Kelebekler" filmi de 2008'de Sundance Film Festivali'nde Dünya Sineması Büyük Ödülü'nü kazanmıştı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde