Sarayın bahçesinde lüks pikniğin maliyeti 30 bin TL'yi buluyor

Sarayın bahçesinde lüks pikniğin maliyeti 30 bin TL'yi buluyor

Havaların güzelleşmesiyle birlikte Çırağan Palace Kempinski İstanbul, sarayın bahçesini piknik organizasyonları için açtı. Bahçedeki lüks pikniğin kişi başı maliyeti 4 bin 680 TL'den başlıyor ve en az altı kişi olma şartı aranıyor.

Sarayın bahçesinde lüks pikniğin maliyeti 30 bin TL'yi buluyor
16px
24px
18.04.2024 11:36Güncelleme: 18.04.2024 11:37
ABONE OLgoogle

 

Havaların ısınmasıyla birlikte piknik sezonu da açıldı. Sahiller, mesire alanları piknikçilerle dolarken, saray bahçesinde lüks piknik yapmanın da maliyeti belli oldu. Çırağan Palace Kempinski İstanbul, sarayın bahçesinde Boğaz manzaralı piknik sezonunu açtı. Ama lüks piknik deneyiminin fiyatları da oldukça yüksek. 

Lüks piknik menüsünde peynir çeşitlerinden karides kokteyline, kuzu etli volavan'dan pizzaya, baklavadan meyve sepetine kadar bir çok ürün sunuluyor.

 

ALTI KİŞİ ŞARTI ARANIYOR

Lüks piknik için fiyatlar menü ve içecek seçimine bağlı olarak kişi başı KDV dahil 4 bin 680 TL'den başlıyor. Ama piknik yapmak istiyorsanız en az altı kişi olma şartı da aranıyor. 

patronlardunyasi.com

 

 

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde