Saran FB Başkanlığına aday

Saran FB Başkanlığına aday

SAADETTİN SARAN FENER BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI. ANCAK BİR ŞARTI VAR.

Saran FB Başkanlığına aday
16px
24px
25.05.2006 12:40
ABONE OLgoogle

Fenerbahçe'de adı başkanlık için geçen eski yöneticilerden Saadettin Saran, yönetim kurulunun, cezasıyla ilgili bir düzenleme yapması halinde, Kulübün 17 - 18 Haziran tarihlerinde yapılacak olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olacağını açıkladı.

Çırağan Sarayı'nda düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan eski yöneticilerden Saadettin Saran, mevcut yönetimin olağanüstü genel kurul öncesinde başkanlık için gerekli rekabet ortamını sağlayacağına inandığını söyledi.

SARAN'IN ŞARTI

Kulübü, 100. yılında hem Türkiye'de hem de Avrupa'da sözü geçen bir dünya kulübü haline getirmeyi amaçladıklarını kaydeden Saran," Aziz Yıldırım ve ekibine Fenerbahçe Kulübü'ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulu'nun Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkanlık için gerekli rekabet ortamını sağlayacağına yürekten inanıyorum. Kongre tarihi itibariyle cezamın bitmesine 16 gün kalıyor. Bu durum yönetim kurulunca yeniden gözden geçirildiği takdirde ekibimle beraber göreve hazırız. 100. yılda Fenerbahçe'yi dünya kulübü haline getirmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu.

İstanbul/Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde