Petrol Ofisi Tüpraş'a hazırlanıyor

Petrol Ofisi Tüpraş'a hazırlanıyor

Petrol Ofisi Genel Müdürü Jan Nahum, 'Dağıtımda güçlü olan Petrol Ofisi ile Tüpraş beraberliğinin hem sektör hem ulusal açıdan ciddi bir sinerji yaratacağı kanaatindeyiz" dedi.

Petrol Ofisi Tüpraş'a hazırlanıyor
16px
24px
27.06.2005 15:36Güncelleme: 06.03.2024 23:52
ABONE OLgoogle

Petrol Ofisi Genel Müdürü Jan Nahum, 'Dağıtımda güçlü olan Petrol Ofisi ile Tüpraş beraberliğinin hem sektör hem ulusal açıdan ciddi bir sinerji yaratacağı kanaatindeyiz. Dolayısıyla Tüpraş'ın özelleştirilmesine özenli olarak hazırlanmaktayız' dedi.

Jan Nahum, Petrol Ofisi'nin yeni vizyonunu açıkladığı basın toplantısında yaptığ ı konuşmada, Tüpraş'ın özelleştirilmesiyle ilgili yaptıkları müracaatla isteklerini ortaya koyduklarını ve ön yeter lilik alan kuruluşlardan biri olduklarını söyledi.

Nahum, şöyle konuştu :
'Dağıtımda güçlü olan Petrol Ofisi ile Tüpraş beraberliğinin hem sektör hem ulusal açıdan ciddi bir sinerji yaratacağı kanaatindeyiz Dolayısıyla Tüpraş'ın özelleştirilmesine özenli olarak
hazırla nmaktayız. Ayrıca uluslararası ve bölgesel alanda da bu Türkiye'ye büyük bir güç katacaktır. Bununla Türkiye'nin ciddi bir bölgesel gücünün ortaya çıkabileceğine inanmaktayız.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde