Oyakbank'ın hisse satışı için Morgan Stanley görevlendirildi

Oyakbank'ın hisse satışı için Morgan Stanley görevlendirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK),Oyak Bank hisselerinin satışı konusunda, tüm alternatiflerin daha kurumsal bir ortamda değerlendirilebilmesini teminen danışman olarak Morgan Stanley şirketinin görevlendirildiğini bildirdi.

Oyakbank'ın hisse satışı için Morgan Stanley görevlendirildi
16px
24px
22.07.2006 15:26
ABONE OLgoogle

OYAK Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kamuoyunda OYAK Bank'ın hisse satışına ilişkin çeşitli yorumların yapıldığının görüldüğü belirtildi.

Bankanın hisselerinin satılabileceği konusunda gerek OYAK gerekse de OYAK Bank yönetimince son bir yıl içinde açıklamaların yapıldığı ifade edilen açıklamada, Şöyle denildi:'Ayrıca, TMSF ile imzalanan anlaşma çerçevesinde bu tür bir satışın Ağustos 2006 tarihinden önce gündeme alınmayacağı da belirtilmiştir.

Bu çerçevede, tüm alternatiflerin daha kurumsal bir ortamda değerlendirilebilmesini teminen danışman olarak Morgan Stanley kuruluşu görevlendirilmiştir. Çalışmalar sürdürülmektedir'
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde