Organik Kimya, Hollanda'da tesis kurdu

Organik Kimya, Hollanda'da tesis kurdu

Organik Kimya, Hollanda"nın Rotterdam Limanında Su Bazlı Emülsiyon Polimerleri üretim tesisi kurdu.

Organik Kimya, Hollanda'da tesis kurdu
16px
24px
28.02.2007 16:14
ABONE OLgoogle

Organik Kimya'dan yapılan açıklama şöyle:

Özel kimyasal maddeler üreticisi olan ve yükselen bir büyüme grafiği çizen Organik Grubu, Rotterdam"da kurduğu Üretim Tesislerinin muhtelif endüstriyel uygulamalar için belirlenmiş su bazlı emülsiyon polimerlerinin test üretimlerine başlamaya hazır olduğunu duyurmaktan gurur duymaktadır.

Rotterdam Limanında bulunan yeni tesis, tamamen şirketin kendi birimlerince tasarlanmış olup ileri derecede otomasyona dayanan üretim teknolojilerini kullanacaktır.  En üstün üretim teknolojileri ve en yüksek güvenlik, sağlık ve çevre standartlarının uygulanmasının yanı sıra, tesis aynı zamanda bulunduğu bölgenin sunduğu ortak paylaşıma sunulan hizmetlerden de faydalanacaktır. Bu ortak paylaşım hizmetleri aynı zamanda lojistik faaliyetlerine kolaylık getirecektir.

Piyasa ihtiyaçlarını karşılayabilecek daha geniş bir ürün yelpazesi vede çok daha büyük bir üretim kapasitesine imkan verecek esneklikte planlanmış olan tesis yerleşimi sayesinde başlangıçtaki yıllık üretim miktarı takip eden yıllarda piyasa ihtiyaçlarını doyuracak şekilde artış gösterecektir.
 
Organik Grup, Kemerburgaz (Türkiye) tesisinden Avrupa"nın dört bir yanındaki sayısız tanınmış müşterilerine yüksek kaliteye sahip zengin ürün çeşitlerini sağlamayı halen sürdürmektedir.

Hollanda"daki yeni tesis grubun hali hazırda ki mevcut müşterileriyle olan ticari ilişkilerini de güçlendirirken aynı zamanda bölgede yeni  ilişkilerin yaratılmasına da olanak sağlayacaktır.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde