Oğuz Çetin'e ağır suçlama

Oğuz Çetin'e ağır suçlama

G.Saray ve F.Bahçe’nin eski futbolcusu Tanju Çolak, F.Bahçe tarihinde başarıları kadar, takım içinde gruplaşmalara yol açan "Sakaryalılar" ile ilgili çok ilginç açıklamalar yaptı. Hedefte Oğuz Çetin vardı.

Oğuz Çetin'e ağır suçlama
16px
24px
16.08.2006 19:17
ABONE OLgoogle

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin eski golcüsü Tanju Çolak, Yalçın Dümer ile Radyovole programında, yıllardır dedikodusu yapılan, ancak resmi ağızlar tarafından dile getirilmeyen bir konu ile ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

Tanju, Fenerbahçe tarihinde başarıları kadar, takım içinde gruplaşmalara yol açan "Sakaryalılar" ile ilgili çok ilginç açıklamalar yaptı...

İşte Kral’ın Radyovole’de dinleyici sorusu üzerine sarf ettiği sözler:

Beni Galatasaray’dan kopardılar. Rıdvan’la oynamak için Fenerbahçe’ye gittim, fazla uzun sürmedi ama aldığım paranın hakkını verdim. Orada çok ciddi bir kanayan yara vardı, Ali Şen başkan bitirdi.

Takıma geldim Oğuz aylarca bana selam vermedi, "hoşgeldin" demedi. Bir maçta 3 gol attım. Uçakla dönüşteyiz, yanıma geldiler "Sen halledersin. Söyle de primleri arttırsınlar" dedi. Ben de atladım! Güç de bende o zaman... Dönemin futbol şube sorumlusu Aziz Yıldırım’a "Aziz Ağabey, yap bir büyüklük, şu primleri bir yükselt" dedim. Primler iki katına çıktı. Ondan sonra Oğuz bana "Hoşgeldin dedi.

Radyospor

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde