Murat Ülker'in gözlerinin dolduğu an!

Murat Ülker'in gözlerinin dolduğu an!

Murat Ülker, saatlerce yüzünden tebessümü eksik etmedi. Taa ki, cenazenin yanına gelene kadar..

Murat Ülker'in gözlerinin dolduğu an!
16px
24px
14.09.2010 16:54
ABONE OLgoogle

Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, annesi Güzide Ülker'i (77) son yolculuğuna uğurlarken gözleri doldu.

Güzide Ülker için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Ülker Ailesi'nin yanı sıra, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile çok sayıda işadamı katıldı.

Murat Ülker cenaze törenine saatler önce geldi. Törene gelen, işçi, işadamı memur, siyasetçi hepsiyle tek tek tokalaştı. Yüzünde hep güler yüz hakimdi. Herkesle yakından ilgilendi. Hatta taziye için gelenlerin yanlarına kadar gitti. Herkesle konuştu, kucaklaştı, yüzünden tebessümü bir an olsun eksik etmedi.

Ardından öğle namazı için taziye törenine ara verili. Murat Ülker, caminin avlusunda namazını kıldı. Sonra da kalabalığı yararak annesinin cenazesine yaklaştı.

O ana kadar yüzünden tebessümü hiç eksik etmeyen Murat Ülker, annesinin tabutunu musalla taşında görünce gözleri doldu. Bir ara elleriyle gözlerini sildi. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Murat Ülker'in kulağına birşeyler söyleyerek teselli etmeye çalıştı.

Murat Ülker, sonra annesinin tabutu başında uzun süre dua etti.

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde