Mesut Yılmaz yeniden aday!

Mesut Yılmaz yeniden aday!

Son seçimlerde halkın oylarıyla siyasetten uzaklaştırdığı Mesut Yılmaz yeniden siyasi arenaya dönüyor...

Mesut Yılmaz yeniden aday!
16px
24px
14.03.2007 21:43
ABONE OLgoogle

DYP Rize İl Başkanı Köksal Toptan, "Mesut Yılmaz, çok büyük bir ihtimalle genel seçimlerde DYP çatısı altında Rize"den aday olacaktır" dedi.

Toptan, gazetecilere yaptığı açıklamada, sağda birlik için çalışmaların devam ettiğini ve seçime kadar sağda birliğin sağlanacağına inandığını belirtti.

Genel başkanları Mehmet Ağar"ın sağda birlik için muhalefetteki bazı siyasi partilerle görüştüğünü ifade eden Toptan, "Genel başkanımızın yaptığı görüşmelerde olumlu sonuçlar alınıyor. Sağda birlik DYP çatısı altında Mehmet Ağar"ın başkanlığında gerçekleşecektir" dedi.

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz"ın DYP"den, Rize"den aday olması yönünde genel başkanlarının kendisiyle görüştüğünü kaydeden Toptan, şunları söyledi:

"Bu görüşmeler de olumlu sonuçlandı. Mesut Yılmaz çok büyük bir ihtimalle genel seçimlerde DYP çatısı altında Rize"den aday olacaktır. Genel başkanımızın Mesut Yılmaz ve diğer partilerle yaptığı görüşmeler sonucu hazırlanan protokol önümüzdeki hafta içerisinde netleşecek. Büyük ihtimalle de nisan ayı başında resmen açıklanacak."

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde