Maslak Princess’i artık Kınay-Serim işletecek

Maslak Princess’i artık Kınay-Serim işletecek

Daha önce İstanbul Ortaköy ve Kumburgaz’daki otellerinin işletmesini devreden Sudi Özkan, son olarak 1 Ağustos tarihinde Maslak Princess’ın işletme hakkını devretti.

Maslak Princess’i artık Kınay-Serim işletecek
16px
24px
03.08.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Artık Maslak Princess’ı kimin işleteceğine Cenk Kınay ve Oğuz Serim’in sahibi olduğu OC şirketi karar verecek. OC, Maslak Princess’ın işletme hakkı için Sudi Özkan ile bir süredir görüşüyordu.

Bir zamanlar, Türkiye’nin en büyük kumarhanelerinin sahibi olan Sudi Özkan’ın halen biri İzmir’de diğeri ise Bulgaristan’da olmak üzere iki oteli daha bulunuyor. Özkan, halen Belarus’ta yeni bir otelin yapımını da sürdürüyor.

OC GELİŞİYOR

Maslak Princess Oteli’nin işletmesini devralan OC şirketi, adını One Hotel Grubu sahibi Cenk Kınay ile Oğuz Serim’in baş harflerinden alıyor. Turizm Gazetesi’nde yer alan bilgilere göre OC şirketi, bundan sonraki büyümesini şehir içi otellerle gerçekleştirecek. Son olarak Maslak Princess Oteli’nin işletmesini alan OC’nin yönetim kurulu başkanlığını Oğuz Serim yürütüyor. OC’nin Maslak Princes’ı One Hotel bünyesine almayacağı, grubun yöneleceği şehir otelleri işletmeciliğinin ilk adımı olarak gördüğü belirtildi.

Halil Okşit/Akşam

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde