Koç, yarın uyaracak

Koç, yarın uyaracak

UZUN SÜREDİR KONUŞMAYAN TÜSİAD YİK BAŞKANI KOÇ, ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPACAK.

Koç, yarın uyaracak
16px
24px
01.06.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Kavacık’taki TEMA - Vehbi Koç Parkı içinde çocuklar için oluşturulan bilim parkının açılışında, güncel gelişmeler ve piyasalardaki hareketlilikle ilgili sorulara cevap vermek istemeyen Koç, “TÜSİAD’ın Cuma günü (yarın) yapılacak Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplantısını bekleyin. Çok önemli açıklamalar yapacağız” dedi. TÜSİAD YİK Başkanı Koç, hangi açıklamalar olacağı konusunda ise sadece “Cumayı bekleyin” derken, bir ara CEO Bülent Özaydınlı ile piyasalarda neler olup bittiği hakkında bilgi aldı.

TÜSİAD’ın yarın Sabancı Center’de gerçekleşecek toplantısı bu yılın ilk YİK toplantısı olacak. Mustafa Koç’un açacağı toplantıda daha sonra TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı söz alacak. Bunun ardında basına kapalı bölümde üyeler, TÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi ve Yurtdışı İletişim Komisyonu Başkanı Ümit Boyner’in sunumunu dinleyecekler ve aralarında tartışacaklar. TÜSİAD’ın YİK toplantıları bir gelenek olarak, hem ülkedeki güncel gelişmeler hem de ekonomi alanındaki sorunları ele aldığından, bu kez de Mustafa Koç ile Ömer Sabancı’nın yapısal reformlardaki aksaklıkları dile getirmeleri ve hükümete bazı uyarılar yapmaları bekleniyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde