'Kırmızı Ferrari'nin de taklidi yapıldı

'Kırmızı Ferrari'nin de taklidi yapıldı

Saat, çanta, kıyafet derken, taklit edilen ünlü markalara Ferrari de eklendi. Formula 1 yarışlarının gözde markası olarak bilinen ve otomobil severlerin rüyalarını süsleyen "kırmızı" Ferrariler "marka kalpazanlarının" eserleri arasına eklendi.

'Kırmızı Ferrari'nin de taklidi yapıldı
16px
24px
24.06.2006 11:44
ABONE OLgoogle

Bir internet sitesinde yer alan fotoğraflar üzerine İtalya'da başlatılan soruşturma kapsamında, iki adet taklit "F2002" model Ferrari ele geçirilirken, olayla bağlantılı iki kişi de gözaltına alındı.
Gözaltına alınanlardan birinin Ferrari severlerin bir araya geldiği "Kırmızı Tutku" klubünün Roma başkanı olduğu ve yüksek fiyatlar karşılığı sahte Ferrari'yi çeşitli fuar ve gösterilerde kiraladığı öğrenildi.
Soruşturma sonucunda taklit Ferrarilerin imalatçısını Sicilya'da yakalayarak göz altına alan mali polis, ikinci taklit Ferrari'yi de İtalya'nın güneyindeki Bari şehri yakınlarında bir kasabada ele geçirdi. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde