Kırca'ya sex tuzağında şok iddia

Kırca'ya sex tuzağında şok iddia

ALİ KIRCA'NIN SEKS KASETLERİ BASINA NASIL SIZDI? İDDİAYA GÖRE SEVGİLİSİ...

Kırca'ya sex tuzağında şok iddia
16px
24px
07.08.2006 21:23
ABONE OLgoogle

ATV’NİN ünlü ‘anchorman’i Ali Kırca, hayatının en zor günlerini yaşıyor. Kırca, tıpkı Gamze Özçelik ve Tamer Karadağlı gibi gizli çekim tuzağına düştü. Bir otel odasında, aynı televizyon kanalında çalıştığı öne sürülen genç bir kızla sevişme görüntüleri internete sızdı.

Kırca hayranlarını sarsan olay, iddialara göre şöyle gelişti: Ali Kırca görüntülerdeki kızla uzun süredir birlikteydi... Araları da oldukça iyiydi... Çiftin sevişme anı bir kamerayla görüntüye alındı.

Genç kız, sevişme görüntüsünü bilgisayarına kaydetti. Ancak makinesi ile sorun yaşayınca bilgi işlem görevlisinden yardım istedi. Görüntüyü fark eden bilgi işlem görevlisi de olayı internete taşıdı. İzleyenleri şaşırtan görüntüler kısa sürede binlerce insana ulaştı. Görüntülerin hangi amaçla çekildiği önümüzdeki günlerde belli olacak. ATV yönetiminin şok eden görüntülerle ilgili Kırca hakkında acil bir karar vereceği öne sürüldü.

Star

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde