Kırca'nın şok görüntüleri!

Kırca'nın şok görüntüleri!

KIRCA'NIN SEKS KASETİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER! MEDYA DAYANIŞMASINI GÜNEŞ GAZETESİ KIRDI

Kırca'nın şok görüntüleri!
16px
24px
22.08.2006 11:49
ABONE OLgoogle

Kırca ile yaklaşık bir yıl birlikte olduklarını söyleyen genç kadın, yaşadıklarını şöyle anlattı: “O görüntüler Mayıs ayında bir otel odasında Nokia N90 telefonla çekildi. Görüntünün tamamı 18 dakika ama, şu an 13 dakikası kayıp.. Diğer bölümler incelendiğinde bunların fantezi amaçla çekildiği görülecek. Çünkü kamerayı düzelttiğimiz anlar bile oldu. O bölümlerde daha net gözüküyoruz.”

Genç kadın, görüntülerin yayılma hikayesi için de şunları söyledi: “Görüntüleri montajlatmak için bir internet kafeye götürdüm. Bu sırada tamamı internet kafedeki çocuk tarafından çalınmış olmalı. Herhalde şantaj amaçlı olarak 5 dakikasını internetten yaydılar... Sonra o çocuğu bulmaya çalıştım ama başaramadım.”

Özel bir şirkette çalışan genç kadının, röportajında dikkat çekici bir ifade vardı. Kendinin mağdur olduğunu söyleyen kadın, görüntüleri neden montajlatmak istediğini şu sözlerle ifade etti: “İlişkimiz problemli olmaya başlayıp, işe şiddet karışınca dava açmak istedim. Görüntülerin küçük bir bölümünü de kanıt olarak göstermeye niyetim vardı.”

Genç kadın, 13 dakikalık diğer görüntülerin ortaya çıkmasının kendilerini nasıl etkileyeceği sorusu üzerine de, “İşte o zaman mahvolurum. Şimdi insanlar beni tanımıyor ama o zaman ailem beni öldürür... Bugün bile olan bana oldu. Ali bu olayı iki ay sonra atlatır, ama benim çevrem biliyor o kadının ben olduğumu. Ev arkadaşım benden ayrıldı, belki işimi de kaybedebilirim” diye konuştu.


Güneş

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde