İşte Patronlardünyası farkı

İşte Patronlardünyası farkı

'STAR'DA ORTAKLIK BOZULDU' HABERİMİZDEN 4 GÜN SONRA SÜPERPOLİGON YAZDI.

İşte Patronlardünyası farkı
16px
24px
07.08.2006 18:38
ABONE OLgoogle

3 Ağustas tarihinde Star Gazetesi'nde Alaaddin Kaya Ali Özmen Safa ortaklığı bozulduğunu yazmıştık. Hiç kimsenin beklemediği bir ortamda bize gelen sağlam bilgilerden yola çıkarak, Alaaddin Kaya'nın Star' Gazetesi'nden ayrıldığını yazmıştık.

Aslında bu haber gazetecilik açısından zor bir haberdi. Çünkü milyonlarca dolar yatırılan bir iş anlaşamamazlık yüzünden bitmişti. Hiç kimse de Alaaddin Kaya'nın ortaklıktan ayrılacağını beklemiyordu. Ancak, her zaman olduğu gibi size güvenilir haber vermek istiyorduk. Şimdiye kadar hep asparagas haber yapmak yerine sağlam ve güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri size aktardık.

Alaaddin Kaya'nın Star'dan ayrıldığı bilgisini teyit ettik 3 Ağustos tarihinde ilk kez 'Star'da ortaklık bozuldu' diye haberi verdik.

O gün en çok okunan haber oldu. Ancak hiçbir gazete konuya yaklaşmadı.

4 GÜN SONRA SÜPERPOLİGON'DE

Medyanın güçlü internet sitelerinden Süperpoligon, bizim haberimizden 4 gün sonra Flaş bir gelişme başlığıyla Alaaddin Kaya'nın Star'dan ayrıldığını duyurdu.

İşte Patronlardunyasi.com farkı...

İşte bağımsız medya farkı...

Patronlardunyasi.com'daki haberi okumak için tıklayın

Süperpoligon'daki haberi okumak için tıklayın

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde