İşte Gül'ün mobilyacı damadı

İşte Gül'ün mobilyacı damadı

Dışişleri Bakanı Abdullah Gül’ün Bilkent Üniversitesi’nde öğrenim gören kızı Kübra, önceki akşam 52 yaşındaki adaşı, işadamı Abdullah Sarımermer’in 27 yaşındaki oğlu Mehmet Sarımermer’le nişanlandı.

İşte Gül'ün mobilyacı damadı
16px
24px
25.04.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Abdullah Gül, nişan törenine ilişkin soru üzerine "Bilkent Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan kızım Kübra Gül, dün (23 Nisan 2006) İstanbul’da aile arasında yapılan bir törenle, Kayserili iş adamlarından Abdullah Sarımermer’in oğlu Mehmet ile nişanlanmıştır" dedi. Nişan töreni Sarımermerler’in Şaşkınbakkal Bağdat Caddesi Defne Apartmanı’ndaki dairelerinde yapıldı. Sadece birinci derece akrabaların katıldığı tören, Abdullah Gül’ün 23 Nisan resepsiyonuna katılmaması nedeniyle ortaya çıktı. Damat adayı Mehmet Sarımermer, AKP’li bir çok bakan ve milletvekilinin çocuğunun mezun olduğu Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu. Mehmet Sarımermer, ÖYS sınavında 1997’de Türkçe-Matematik puanında 13’üncü olmuştu.

Hürriyet

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde