İnönü Stadı yıkılamıyor!

İnönü Stadı yıkılamıyor!

Beşiktaş'ın en önemli projelerinden biri olarak gösterilen “Yeni İnönü Stadı”ndan sorun çıktı

İnönü Stadı yıkılamıyor!
16px
24px
15.05.2008 08:04
ABONE OLgoogle

Beşiktaş'ın en önemli projelerinden biri olarak gösterilen “Yeni İnönü Stadı”nın inşasına ne zaman başlanacağı henüz netlik kazanmadı. Siyah - Beyazlıların 24 Şubat'ta yaptığı Mali ve İdari Genel Kurul'da Başkan Yıldırım Demirören'in, 19 Mayıs'ta ilk kazmayı vuracaklarını söylemesine karşın Anıtlar Kurulu'ndan gerekli iznin alınamadığı ortaya çıktı.

Beşiktaş'ta Yatırımlardan Sorumlu Üye olarak görev yapan İlhan Durusoy, Anıtlar Kurulu'ndan henüz net bir yanıt alamadıklarını belirterek iznin ancak önümüzdeki yaz ayı içinde çıkabileceğini vurguladı. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmaları halinde Beşiktaş'ın önümüzdeki sezon maçlarını İnönü'de oynamaya devam edeceğini söyleyen Durusoy, verilecek izin tarihine göre stadı parça parça yıkıp yapabileceklerini de vurguladı.

Beşiktaş, sezon içinde yaşadığı sakatlıklar nedeniyle istediği verimi alamadığı Gökhan Zan'la yolları ayırıyor. ABD'de tedavi gören ve buradan ulusal takımın Almanya'daki kampına katılacak olan Zan'ın Siyah - Beyazlı teknik heyetin gözünden düştüğü öğrenildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde