İki penis fazla diye birini aldırdı

İki penis fazla diye birini aldırdı

Hindistan'da, iki cinsel organlı olarak dünyaya gelen ve artık normal bir hayat sürüp evlenmek isteyen 24 yaşındaki genç, hastaneye başvurdu. Cinsel organların ikisinin de fonksiyonel olduğu belirtildi.

İki penis fazla diye birini aldırdı
16px
24px
19.08.2006 17:04
ABONE OLgoogle
Hindistan'da, iki penisli olarak dünyaya gelen ve artık normal bir hayat sürüp evlenmek isteyen 24 yaşındaki genç, penislerden birini aldırmak için hastaneye başvurdu.

Times of İndia gazetesindeki haberde, hastanenin adının yanı sıra gencin kimliği açıklanmazken, 24 yaşındaki işadamı gencin çok ender rastlanan bu özelliğinden kurtulmak için hastaneye başvurduğu belirtildi.

Gencin durumunun tıp tarihinde daha da ilginç bir yeri olduğu, çünkü her iki uzvun da işlevini “mükemmelen yerine getirdiği” belirtilen haberde, bir doktorun “Olağanüstü ender bir durum söz konusu. Çift penis vakalarında genellikle uzuvlardan biri görevini yerine getiremez” dediği ve bu gence yapılması muhtemel ameliyatın çok karmaşık olduğunu söylediği belirtildi. Haberde, Hindistan'da en son çift penis vakasının 1609'da görüldüğü kaydedildi.
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde