Hint şirketleri Automechanika İstanbul Fuarı'na geliyor

Hint şirketleri Automechanika İstanbul Fuarı'na geliyor

Hindistan Otomotiv Parçaları Sanayicileri Birliği’ne bağlı 40 Hindistanlı şirketten oluşan bir heyet, 23-26 Mayıs 2024 tarihlerinde, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Automechanika İstanbul Fuarı’na katılmak üzere İstanbul’u ziyaret edecek.

Hint şirketleri Automechanika İstanbul Fuarı'na geliyor
16px
24px
21.05.2024 17:36Güncelleme: 21.05.2024 17:40
ABONE OLgoogle

TÜRKİYE’YE GELİYOR

ACMA, Hindistan’da organize sektörde otomobil parçaları sanayisi cirosunun yüzde 85’inden fazlasına katkıda bulunan 900’ün üzerinde sanayicinin üye olduğu Hindistan’da otomobil parçaları imalatı sanayisini temsil eden bir kuruluş olarak fuar için Türkiye’ye geliyor. 

2023-24 yılının ilk yarısında Hindistan’ın otomobil parçaları sanayisi 36 Milyar dolardan fazla bir ciro ile yüzde 12.6 oranında büyüdü.
İhracat, ithalat, orjinal malzeme üreticilerine tedarik ve satış sonrası ürün hizmetleri bulunan ACMA, Hindistan’ın otomotiv sanayisini şekillendirmede önemli bir ortak olarak faaliyet gösteriyor.

FUARDA SATIŞ SONRASI ÜRÜN VE SERVİSLERİ SERGİLEYECEKLER

ACMA ve Hindistanlı şirketler, İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde 10 numaralı Hol’de Otomotiv Parçaları, Bakım-Onarım ve Aksesuarlar olmak üzere üç ana sanayi sektöründen tam spekturumlu otomotiv orjinal malzemeleri ve satış sonrası ürün ve servisleri sergileyecekler.

Otomotiv parçaları, ve genel olarak otomotiv sektörü, Hindistan-Türkiye ikili ticaretinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Iki ülke arasındaki toplam ticaret 12 Milyar dolar hedefini geçmeye devam ediyor. Iki taraftanda değişmeyen orandaki ziyaretçiyle, karşılıklı ticari alış-veriş, çeşitli sektörlerde artmaya ve genişlemeye devam ediyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde