Gözaltı sayısı 15'e yükseldi

Gözaltı sayısı 15'e yükseldi

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve gözaltına alınan diğer 14 kişi emniyete getirildi.

Gözaltı sayısı 15'e yükseldi
16px
24px
26.03.2007 18:05
ABONE OLgoogle

Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Ceyda Erem'in de aralarında bulunduğu 15 kişi, önce Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.

Daha sonra Erem, kadın polis memurları eşliğinde sivil bir polis otomobiliyle, diğer 12 kişi ise bir minibüsle Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine getirildi. Erem, binaya alınışı sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlamadı. Bu arada Erem'e ait olduğu ifade edilen BMW marka 34 KMC 66 plakalı otomobil de emniyete getirildi.

Öte yandan, CNR Holding Basın Danışmanı Bülent Eşkinat, konunun daha önce başlatılan incelemenin devamı niteliğinde olduğunu belirtti. Eşkinat, Yönetim Kurulu Başkanı Erem dahil 15 kişinin, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldüğünü dile getirdi.

Yönetim Kurulu başkanlığını Ceyda Erem'in yaptığı CNR Holding'e bağlı CNR Uluslararası Fuarcılık ve Ticaret A.Ş'nin Yeşilköy'deki merkezinde geçtiğimiz ay polis tarafından inceleme yapılmıştı.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde