Google Mini 2. doğumgününde yenilendi

Google Mini 2. doğumgününde yenilendi

Google, iki sene önce piyasaya sürdüğü Google Mini'yi doğum gününe geliştirilmiş versiyonu ile yeniden hazırladı.

Google Mini 2. doğumgününde yenilendi
16px
24px
03.02.2007 21:41
ABONE OLgoogle

Merkezi California'da bulunan dünyanın bir numaralı arama motoru Google, iki sene önce piyasaya sürdüğü Google Mini'yi doğum gününe geliştirilmiş versiyonu ile yeniden hazırladı.

Google Mini, küçük ve orta ölçekli şirketlerde ve büyük şirketlerin çeşitli departmanlarında, çalışanların, intranet, şirket içi dosyalar ve ticaret uygulamalarına ait bilgiler ile ilgili arama yapabilmelerini sağlıyor. 50 ila 300 bin dokümana kadar arama yapabilen Mini, 220 farklı dosya formatında çalışabiliyor.

Google Mini, yeni versiyonunda ise geliştirilmiş güvenlik önlemleri ile çalışanların sadece görmeleri gerekli olan bilgilere ulaşmaları konusundaki ayarları daha da güvenli hale getirmiş. Tüm bunların yanı sıra Google'ın mavi kutu olarak da adlandırdığı Mini, aynı zamanda halka açık şirketlerin İnternet sayfalarındaki arama seçeneğini de geliştiriyor.

Google Mini'nin 50 bin döküman kapasiteli modeli hardware, software ve 1 yıllık Google desteği ile birlikte 1995 dolardan alıcısı ile buluşuyor. Daha geniş kapasiteli modeller ise şöyle:

* 100 bin döküman, 2,995 dolar

* 200 bin döküman, 5,995 dolar

* 300 bin döküman, 8,995 dolar

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde