Fenomen canlı yayında cinayete kurban gitti

Fenomen canlı yayında cinayete kurban gitti

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde yaşayan ve 100 binden fazla takipçisi olan TikToker Nesaku, canlı yayın sırasında silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetti.

Fenomen canlı yayında cinayete kurban gitti
16px
24px
19.05.2024 08:19Güncelleme: 19.05.2024 08:25
ABONE OLgoogle

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki Complexo do Alem bölgesindeki evinin önünde müzik dinleyerek tütün mamülleri tükettiği sırada TikTok'ta canlı yayın açan fenomen isim Nesaku vurularak öldürüldü. Canlı yayın sırasında kamera şiddetli bir şekilde sallanırken bir dizi yüksek ses duyuldu.

Yerel basın daha sonra genç adamın başından da dahil olmak üzere dört kez vurulduğunu ortaya çıkardı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından fenomen isim hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahaleler yetersiz kaldı.

Asıl adı Romim olan Nesaku'nun tetikçiler tarafından öldürüldüğüne inanılıyor. Cinayetle ilgili resmi bir gerekçe açıklanmadı ancak yerel medya, olayın uyuşturucu kaçakçılığı ve organize suçla ilgili olabileceğini söylüyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde