Fatih Erbakan: Adaylığıma askerliğim engel oldu

Fatih Erbakan: Adaylığıma askerliğim engel oldu

Fatih Erbakan, askerliğini yapmadığı için kanunen aday olmayacağını söyledi.

Fatih Erbakan: Adaylığıma askerliğim engel oldu
16px
24px
17.04.2011 18:17
ABONE OLgoogle

Saadet Partisi (SP)'nin Polatlı ilçe teşkilatının 4'üncü olağan kongresine katılan Fatih Erbakan, kongre çıkışında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Erbakan, bir gazetecinin, 'Erbakan ailesinden neden kimse aday gösterilmedi' sorusuna, "Ben askerliğimi yapmadığım için kanunen aday olmam zaten mümkün değil. Önce askerliğimi yapmam lazım. Elif ablam olabilirdi. O da kendisi istemedi. Çünkü belli bir şehre bağımlı kalmaktansa bütün illerde genel merkezde çalışmak istediği için kendisi istemedi. O sebeple. İnşallah önümüzdeki dönemlerde olur hayırlısıyla." cevabını verdi.

Fatih Erbakan, bir gazetecinin, 'Saadet Partisi'nin seçim çalışmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusuna ise "Çok güzel gidiyor. Her yerde seçim startları veriyoruz. Gayet coşkulu. İnşallah iyi bir sonuç alırız. Güzel bir zafer kazanırız. İnşallah." değerlendirmesini yaptı.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde