Erdoğan'lar ailecek tatile gidiyorlar

Erdoğan'lar ailecek tatile gidiyorlar

Bir TV programında çocuklarını göremediğini söylerken gözleri yaşaran Başbakan Erdoğan, tüm ailesini topladı, 7 yıldızlı Rixos Premium Belek Otel'de tatil yapacak.

Erdoğan'lar ailecek tatile gidiyorlar
16px
24px
12.08.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Çocuklarıyla zaman geçirememekten yakınan ve geçen Haziran ayında TRT'de katıldığı "Enine Boyuna" programında bu konu hatırlatıldığında göz yaşlarını tutamayan Başbakan Erdoğan, ailesiyle tatilde bir araya geliyor. Erdoğanlar tatil için bu yıl da Antalya Tekirova'daki yedi yıldızlı Belek Rixos Premium Otel'i tercih etti.

Bir hafta sürmesi planlanan tatil için Erdoğan'ın, ABD'deki oğlu Bilal ile eşi Reyyan Erdoğan, damadı Berat Albayrak ile eşi Esra ve küçük kızı Sümeyye Erdoğan Türkiye'ye geldi. Tatile Erdoğan'ın Türkiye'deki oğlu Ahmet Burak Erdoğan ile eşi Sema Erdoğan da katılacak. Pazartesi partisinin kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılmak üzere bir günlüğüne Ankara'ya dönecek olan Erdoğan, daha sonra tatiline kaldığı yerden devam edecek. Rixos Otel'de Suudi Arabistan Kraliyet ailesinden konuklar da kalıyor. Fettah Tamince'nin sahibi olduğu otelde Başbakan'ın daha önceki gidişlerinde de kaldığı 3 katlı tripleks villanın çevresinde peyzaj düzenlemesi yapan işçiler dün öğleden sonra apar topar başka bir alana kaydırıldı. Erdoğan'ın geleceği, resmi programda olmadığı için Antalya Valiliği'ne sözlü iletildi ve güvenlik önlemleri alındı.

Odalarda döner yatak var
Konuklarına jet, yat ve limuzinlerden oluşan dev bir araç filosu gibi VIP hizmetleri sunan Rixos Premium Belek Otel'in açılışını 12 Haziran 2005'te Başbakan yaptı. 130 milyon dolar yatırımla, 405 bin metrekarelik alana kurulan otel, villalar dahil 769 odalı. Dağ ve deniz manzaralı odaların bazılarında döner yatak da var. Rixos Premium'da, Rus, Asya, Fransız ve Türk mutfaklarından seçkin yemekler sunulan 14 restoran bulunuyor. Dünyanın en büyük Truva Atı'nın yer aldığı su oyunları merkezi Troy Aqua, bir uçtan diğerine 1.5 saatte gezilebiliyor. Bu süper lüks otelde gecelik konaklama bedeli 500 YTL ile 10 bin YTL arasında değişiyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde