Erdoğan, bugün Suudi Arabistan'a gidiyor

Erdoğan, bugün Suudi Arabistan'a gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz El Suud'un davetlisi olarak Suudi Arabistan'ı ziyaret edecek.

Erdoğan, bugün Suudi Arabistan'a gidiyor
16px
24px
28.04.2022 08:00
ABONE OLgoogle

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının açıklamasına göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün ve yarınki ziyareti kapsamında yapacağı görüşmelerde, Türkiye-Suudi Arabistan arasındaki ilişkiler tüm veçheleriyle gözden geçirilecek, iş birliğinin geliştirilmesi imkanları ele alınacak.

İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ İMKANLARI ELE ALINACAK

Ziyaret kapsamında yapılacak görüşmelerde, Türkiye-Suudi Arabistan arasındaki ilişkiler tüm yönleriyle gözden geçirilecek, işbirliğinin geliştirilmesi imkanları ele alınacak.

CUMA NAMAZINI MEKKE'DE KILACAK

Görüşmelerde, ikili ilişkilerin yanısıra, bölgesel ve uluslararası meseleler hakkında fikir alışverişinde de bulunulacak.

Yoğun bir ziyaret programı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Suudi Kralı Selman ve Suudi Veliaht Prens Muhammed Bin Selman ile birlikte Cuma namazını Mekke'de kılacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Perşembe günü Suudi Arabistan’a gidiyor

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde