Emre New York İstanbul'da

Emre New York İstanbul'da

Dünyaca ünlü film starları ve New York sosyetesinin severek kullandığı Emre New York markalı çanta ve aksesuarlar, 13 Kasım Pazar Günü yapılan özel bir parti ile Türk cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve dünya basınına tanıtıldı.

Emre New York İstanbul'da
16px
24px
13.11.2005 23:43
ABONE OLgoogle

A.B.D. basınının en önemli medya kuruluşları olan Daily News ve  New York Post ile birlikte dünyanın en ünlü moda dergilerinden  Vogue ve Elle’in yanı sıra  Fox 5 Tv’nin  moda editörü Zoi Alexander, ayrıca  Behind The Velvet Ropes Tv Show’un editörlerinin bulunacağı private partide,  modanın başkenti New York’da çok beğenilen Emre New York markalı çanta ve aksesuarların tanıtımı yapıldı.

A.B.D’de 200 mağazada satılan ve büyük mağazalarda exclusive satış noktası ve 5. cadde de showroom mağazası bulunan Emre New York, Türkiye’deki ilk mağazasını İstanbul Nişantaşı’nda açtı…


Britney Spears, Beyonce, Shannon Elizabeth, Glenn Close, Susan Sarandon, Famke Jannsen, Milla Jovovich, Robert De Niro, Kevin Klein gibi Holywood starlarının günlük yaşamdan özel davetlere kadar pek çok alanda  kullandığı  Emre New York çantalarını, Türk moda severler Türkiye’de de çok ilgi gören romantik komedi “How to Loose a Guy in Ten Days” ( Bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir?) filminde görmüşlerdi.

Ünlü ressam ve Türk tasarımcı Emre Ertürk tarafından tasarlanan, sosyete ve sanat dünyasının ünlülerinin tercih ettiği çanta ve aksesuar markası Emre New York’un, Timeless 2006 koleksiyonu 13 Kasım Pazar akşamı Bebek Mel’s’te düzenlenecek private partiyle , Türk moda severlerin beğenisine sunuldu.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde